Folie z polietylenu


Mocny produkt to najlepsza rekomendacja naszej firmy. Dobrze prosperujemy w branży przygotowującej opakowania foliowe. Szereg doświadczeń, optymalizowanie trybów technologicznych wpłynęły na to, że nasze wyroby z tworzyw polietylenowych są jednymi z najlepszych w kraju. Worki na śmieci powinny być trwałe, ale jednocześnie objętościowe. Tylko, dzięki takim parametrom można korzystać z nich w każdym celu. 

Worki na śmieci służą nie tylko sprzedaży detalicznej. Zamawiają je też znane instytucje, wytwórnie, firmy budowlane, które przewożą w nich elementy odpadowe, o wysokiej masie. W takim przypadku istotne są tutaj worki o wielkiej kubaturze, z wzmocnionymi uchwytami i skondensowaną warstwą tworzywa. 

Worki LDPE spełniają zapotrzebowanie wszystkich eksploatatorów, ponieważ są niezawodne, porządnie wykonane i spełniają wszelakie atesty, czego świadectwem są wyróżnienia i certyfikaty, jakie pozyskały nasze towary. Prosperujemy też z myślą o środowisku naturalnym. Worki na śmieci naszej produkcji są proekologiczne, ulegają całkowitej utylizacji, są absolutnie biodegradowalne i nie szkodzą zdrowiu.

ARGRA
Producent opakowań foliowych

ul.Piękna 74
50-506 Wrocław
Tel: 713438639
NIP: 9111563998
REGON: 23438630

akces argra.pl