Projekty i realizacje wnętrz w biurach turystycznychWprawny montaż kuchni pod zabudowę bądź montowanie schodów z balustradami to rzecz dla ekipy remontowej o ponadprogramowych kwalifikacjach z zakresu stolarki. Jako firma remontowa o wielkim doświadczeniu, podejmujemy się nawet wyjątkowo wyrafinowanych zadań. Jednak do naszych kluczowych czynności zaliczyć można w szczególności gruntowanie, tworzenie gładzi gipsowych, zabudowy regipsowej, malowanie, kafelkowanie i dużo innych prac z zakresu wykończenia wnętrz. 

Usługi remontowe, które udzielamy naszym odbiorcom, są egzekwowane z uszanowaniem ich czasu tudzież prywatności. Nie zaprzątamy klientów naszymi działaniami, aby przez to mogli docenić porządne wykończenia mieszkań tudzież dowolnych pomieszczeń, w jakich spędzają czas. 
Nasza fachowa ekipa remontowa dba o to, aby każda wyznaczona praca była zrealizowana na bardzo dobrym poziomie i punktualnie. W dodatku udzielamy wprawnej sugestii w momencie konieczności zakupu konkretnych artykułów wykończeniowych. 
Tanie surowce nie muszą przywoływać skojarzenia o niższej jakości. Wiemy, w jaki sposób dotrzeć do materiałów takich, aby służyły na wiele lat.

ModernBud

ul. Prusa 9
50-319 Wrocław
Tel. 600897603
NIP: 8951415029
REGON: 933024099

http://www.modernbud.com.pl/