Sobota, 25 Styczeń 2020 r. ,   Miłosza, Pawła
KST

Senator. Szafy i garderoby na wymiar

   10
Wrocławska firma Senator od 23 lat zajmuje się wykonywaniem najwyższej jakości zabudowy na wymiar. Firma specjalizuje się wykonywaniu mebli precyzyjnie dopasowanych do Klienta, nawet jeśli mebel będzie znajdował się w pomieszczeniu i niestandardowym kształcie lub wymiarach. 

W ofercie firmy Senator znajdą Państwo garderoby, szafy wnękowe i narożne, biblioteczki, systemy drzwi przesuwnych. Wieloletnie doświadczenie firmy gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość wykonania. Każdy mebel jest indywidualnie projektowany zgodnie z potrzebami Klienta. Wnętrze każdej garderoby i szafy jest konfigurowane zgodnie z życzeniami Klienta, możliwe jest pełne dostosowanie, w tym wykonanie nietypowych elementów, takich jak półeczka na biżuterię. 

Dzięki temu Klient może sam stworzyć własne, niepowtarzalne i w pełni zgodne z jego gustem wnętrze oraz nie musi się martwić o to, że kiedyś będzie chciał zmodyfikować układ lub dodać kolejne meble pasujące do zestawu. Z pomocą firmy Senator z Wrocławia nie będzie to żadnym problemem.
Adres
ul. Jerzmanowska 4C
54-519 Wrocław
Strona WWW
Telefon
NIP
8981027148
REGON
930210370Poszukują ciekawych elementów wyposażenia wnętrz, warto wziąć pod uwagę niekonwencjonalne rozwiązania, które są nowoczesnym akcentem...

Jeśli podczas samobadania piersi bądź w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych wyczujemy pod palcami jakieś zgrubienie w piersiach, powinniśmy, jak...

Drobna kolizja może się przydarzyć każdemu z...

(c)2016 KST COM PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.