Właściwy wybór okien

Właściwy wybór okien to jedna z ważnych kwestii podejmowanych w trakcie budowy. Ich wymiana w trakcie kompleksowego remontowania mieszkania bądź dostosowanie okien w nowo powstałym budynku ma służyć ergonomii i wygodzie. Odpowiedniej jakości okna będą służyły przez długie lata.

Wyższy koszt zwróci się podczas znacznie dłuższej eksploatacji. Wybór stolarki to nie koniec. Niezwykle ważny jest też sposób montażu. Dzięki rzetelnemu montażowi okna będą wypełniały swoją rolę bezusterkowo przez długie lata.


Okna Wrocław fot.1

Firma FIX z Wrocławia to autoryzowany reprezentant renomowanego wytwórcy wysokiej klasy okien - firmy Vetrex. To okna o doskonałych parametrach technicznych, stworzone z PCV.
W propozycji handlowej FIX Okna Wrocław znajdziemy też nowatorskie okna wrocław wykonane z drewna marki Słowińscy i Velux, okna połaciowe produkcji Fakro a także duży wybór okien z aluminium.


Okna Wrocław fot.2

Okna to tylko jeden fragment działalności firmy FIX Okna Wrocław. W obu sklepach firmowych FIX Okna we Wrocławiu, kupujący mogą zaznajomić się z bogatym asortymentem drzwi, bram wjazdowych oraz okiennych dodatków tj. rolety zewnętrzne, refleksole, markizy, żaluzje fasadowe.