Żaluzje drewniane w aranżacji wnętrz

Chcesz coś zmienić w swoim domu? Najprościej odmianę designu uzyskasz wymieniając konkretne elementy dekoracyjne, które zdążyły Ci się już opatrzyć. Trzeba znaleźć coś nieszablonowego, czegoś co wniesie odrobinę nowości w wystrój Twojego domu. Wystroje okien są jedną z najlepszych metod polecanych przez dekoratorów wnętrz. Wyobraź sobie jak korzystnie zmieni się ogromne okno w Twoim salonie, jeżeli w miejsce smętnych firan, zawiesisz oryginalne rolety z propozycji przedsiębiorstwa WinRol. 


Żaluzje drewniane Wrocław fot.1

To tylko jeden z dużej liczby pomysłów metamorfozy okiennej, która natychmiast odmieni Twoje wnętrze. Okno jest głównym elementem salonu, sypialni, kuchni. Podoba się nam, kiedy do naszego mieszkania dociera światło dzienne, które rozwesela pomieszczenie także w ponury dzień. Stąd niezwykle ważne jest szczegółowe przemyślenie, co będzie najkorzystniej potrafi je wyeksponować, a w jakiej sytuacji trzeba skutecznie przysłonić. 


Żaluzje drewniane Wrocław fot.2

Ciekawym rozwiązaniem są panele okienne. Zrobione są one w oparciu o system szynowy. Szyna zainstalowana jest na suficie i a kolejna na posadzce. Na w ten sposób zainstalowanych prowadnicach przesuwa się w poziomie przenikliwy dla światła panel. Dzięki temu promienie słońca przenikają łagodnie do środka. W ofercie wyrobów do nowoczesnej przesłony okien znajduje się szeroka gama wzorów i kolorów. Każdy tu znajdzie pasujący do wystroju typ takiej niebanalnej dekoracji okiennej, w tym nieprzerwanie pozostające w modzie żaluzje drewniane - http://www.winrol.com.pl/zaluzje-drewniane/


Żaluzje drewniane Wrocław fot.3

Na zewnątrz domu, nieopodal tarasu, również ładnie potrafimy udekorować miejsce spotkań przy grillu. Markizy balkonowe i tarasowe to świetne rozwiązanie dla zwolenników spędzania wolnych chwil w na łonie natury. W firmowej propozycji markiz znajduje się duży wybór projektów. Nasze produkty są oczywiście poddane impregnacji, aby nagły deszcz nie uszkodził ich struktury i mechanizmów.