Wtorek, 05 Marzec 2024 r. ,   Adriana, Fryderyka

Jak w prosty sposób uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie po stłuczce?

   5

Drobna kolizja może się przydarzyć każdemu z nas. Nawet jeśli staramy się jeździć przepisowo i ostrożnie, nie unikniemy niebezpiecznych manewrów ze strony innych uczestników ruchu. Takie manewry mogą się zakończyć uszkodzeniem naszego pojazdu. Co teraz należy zrobić? Oczywiście spisać protokół zdarzenia, odholować samochód do serwisu naprawczego oraz załatwić wszelkie formalności z ubezpieczycielem, który zrobi wszystko by wypłacić nam jak najniższą kwotę.

Tylko dlaczego poszkodowany kierowca musi przechodzić przez cały ten proces? Otóż wcale nie musi. Firma Servator.pl przejmie te obowiązki i zadba o pełną satysfakcję swojego klienta. Po za likwidacją szkód kolizji oraz negocjacjami z ubezpieczycielem, firma podstawi nam również pojazd zastępczy, tak abyśmy mogli szybko wrócić do swoich codziennych zajęć. Większość kosztów poniesie sprawca ze swojego OC. Z usług firmy Servator.pl skorzystać mogą kierowcy z województw: mazowieckiego, wielkopolskiego, łódzkiego i mazurskiego.

Sam kierowca ma duże problemy by uzyskać odszkodowanie, które będzie adekwatne do poniesionych strat. Firmy ubezpieczeniowe często proponują dużo niższe kwoty, twierdząc, że kierowca źle oszacował uszkodzenia pojazdu. Servator.pl zajmie się rzetelną weryfikacją odszkodowań, tak aby poszkodowany kierowca otrzymał należne mu pieniądze. Usługa ta jest dostępna w dwóch wariantach. Pierwszy zakłada wspólne działanie kierowcy i firmy na rzecz uzyskania optymalnego odszkodowania. Zapłatą będzie określona prowizja od uzyskanej sumy. Jeśli zależy nam na czasie i pieniądze chcemy otrzymać od razu, możemy „odsprzedać” naszą szkodę firmie. Wielu kierowców decyduje się na drugi wariant, ponieważ Servator.pl proponuje dużo wyższe kwoty niż większość firm ubezpieczeniowych.

Warto zostać stałym klientem firmy poprzez wykupienie polisy OC, AC, lub NNW. Servator.pl współpracuje z wieloma ubezpieczycielami i może nam zaproponować najlepszą ofertę spersonalizowaną do naszych potrzeb. Otrzymamy gwarancję najlepszej ceny i pełnej wygody. Pracownik firmy umówi się z nami na spotkanie we wskazanym przez nas miejscu w celu podpisania wszystkich potrzebnych dokumentów.

Na koniec usługa, którą w Polsce świadczy bardzo mała liczba firm. Mało kto wie o tym, że dziurawe drogi, które wciąż są zmorą kierowców w Polsce, posiadają swoich właścicieli, którzy powinni zadbać o jakość nawierzchni. Jeśli na skutek wjechania w dziurę, nasz samochód ulegnie uszkodzeniu, mamy prawo ubiegać się o odszkodowanie. Zwykle, poszkodowani kierowcy mają bardzo małe szanse by w pojedynkę wygrać taką sprawę. Jednak z firmą Servator.pl staje się to dużo prostsze. Dzięki działaniom firmy, otrzymamy pieniądze na naprawę uszkodzeń w naszym pojeździe.  
Szukasz pomysłu na aranżację nowego mieszkania? Nie możesz się zdecydować, w jakim stylu je urządzić? Do wyboru jest wiele opcji i trudno...
Wiązar Polska to firma, która udostępnia na rynku funkcjonalne wiązary dachowe. Pracownicy zajmują się nie tylko dostarczaniem zamówionych...
Firma Arenda świadczy specjalistyczne i profesjonalne usługi w wycenie nieruchomości. Wykonujemy wszystkie nasze działania w terminie oraz mogą...
©2024 (c)2016 KST COM PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.